Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                   bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
červená šipka Nabídka společností
červená šipka Jak registrovat?
červená šipka Ceník služeb
červená šipka Shelf společnosti
červená šipka Objednávka
červená šipka Řízení společnosti
červená šipka Virtuální kanceláře
červená šipka Knihovna dokumentů
červená šipka Významový slovník
červená šipka Obchodní podmínky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line    Zrušení akcií na majitele-akcie vlastněné offshore společností

Vláda  schválila konec anonymních akcií.To znamená konec akcií na doručitele /na majitele/. K 1.1.2014 je vhodné vaše dosavadní akcie na doručitele u českých a.s. PRODAT.
Buď "nějaké" EU společnosti /typicky UK Ltd, nenechte se mýlit koncovkou Ltd, jedná se o akciovou společnost/, což snad může dobře vypadat na místním obchodním rejstříku, ale je to finančně náročnější,
nebo jakékoliv offshore společnosti s nominee ředitelem a nominálním akcionářem, či akciema na doručitele.

V případě UK Ltd dodáváme nominee ředitele i akcionáře. UK Ltd with full nominee service

Není problém místo nominee akcionáře dosadit jakoukoliv vaši offshore společnost /one man company= vy jediným ředitelem a 100% akcionářem/.
Takto na UK OR nejde vidět, kdo doopravdy vlastni onu UK Ltd a tím pádem to nikdo neuvidí ani na místním OR. Tato varianta je ovšem jedna z těch dražších, nicméně velice vhodných. (hradí se roční náklady cca 600 EUR za offshore společnost, cca od 900 EUR za vedení účetnictví a podání daňového přiznání pro UK Ltd a 1650 EUR za roční poplatky za UK Ltd, poskytnutí sídla společnosti, služeb nominálního ředitele. Celkem tedy roční provoz vyjde od 3150 EUR).

   Uk a.s. s nomálním ředitelem a akcionářem vaší novu offshore společností

Pakliže IMAGE nového zahraničního majitele vaší místní akciové společnsoti nehraje takovou roli, může to být jakákoliv offshore společnost s nominálním akcionářem a nominálním ředitelem (roční náklady od 1700 USD v případě nominálního akcionáře a 1990 USD p.a. v případě, že akcionář bude jiná vaše offshore společnost).

Máte-li však zájem o udržení výhod akcií na doručitele, nabízíme offshore společnost s nominálním ředitelem a akciema na doručitele. Náklady na pořízení jsou od 2090 EUR a roční provoz vyjde na 1750 EUR.

  Marshallovy ostrovy s nominálním ředitelem a akciema na doručitele

Stávajíci offshore jurisdikce s akciemi na doručitele :

Anebo se může jednat o dvoustupňovou strukturu kdy jedna vaše offshore společnost /one mam company/ z Jurisdikce A vlastní jinou offshore společnost z Jurisdikce B a ta pak vaší místní akciovou společnost.

V případě vaší největší obezřetnosti a maximální paranoie, je možno využít léty prověřeného postupu:

  • založení offshore společnosti, kde klidně můžete být jediným akcionářem i ředitelem v některé offshore jurisdikci s neveřejným OR (samozřejmě můžete mít i jmenovaného ředitele i akcionáře)
     
  • založení společnosti typu LLC ve spojených státech. Tato společnost bude řízena manažerem, jméno manažera bude uvedeno v materiálech společnosti. Tento manažer bude samozřejmě nominální. Majitelem společnosti LLC bude 100% vaše offshore společnost.
     
  • US LLC bude jediným majitelem vaší české akciové společnosti. Nominální manažer vydá apostilovanou Plnou Moc na vašeho právníka či kohokoliv jiného k provedení veškerých změn spojených se změnou majitele akciové společnosti na obchodním rejstříku.

Při dodržení jednoduchých pravidel bude US LLC danit veškeré své příjmy na úrovni svého majitele, tedy offshore společnosti a tato platí pouze paušální roční poplatek nepřevyšující 1000 USD ročně.

Výše uvedené jsou pouze dvě základní jednoduché varianty. Pro správně navrženou variantu je nutná osobní schůzka, kde dojdeme k nalezení pro vás  optimálního řešení.

 

grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2013, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty