Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                   bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Ověření dokumentů, legalizace, certifikace, Apostila

Ověření - certifikace či Apostila (firemních offshore ) dokumentů je celkový soubor nezbytných formalit k zajištění autentičnosti dokumentů jedné země na území jiné země.

Haagská konvence z 5.10.1961 zrušila požadavek, aby dokumenty členů Haagské konvence musely být znovu ověřovány velvyslanectvími či konzuláty zemí, kde mají být tyto dokumenty použity.

Jediným požadavkem je, aby dokument byl Apostillován v zemi vzniku.

Jestliže země vzniku dokumentu není členem Haagské konvence z roku 1961, pak jsou obvykle dokumenty ověřovány notářsky a některou vhodnou autoritou v zemi vzniku. Proces je pak dokončen patřičným velvyslanectvím nebo konzulátem v zemi určení.

Jsme Vám schopni na požádání běžně zajistit Apostille všech, nebo jen Vámi vybraných dokumentů ve všech námi doporučovaných jurisdikcích a to nejlépe ihned při zakládání offshore společnosti, ale i kdykoliv později.

Naše poplatky za Apostile začínají od 250 USD v případě klasických offshore jurisdikcí.

Zajišťujeme také Apostile českých úředních dokumentů pro klienty zdržující se mimo českou republiku. Většinou se jedná o Apostile výpisu z obchodního rejstříku, či Apostile stanov společnosti s r.o.

V tomto případě naše ceny začínají na 1000,- Kč   (v ceně je i kolek ). Na přání zajišťujeme Apostile jakýchkoliv úředních dokumentů (pro dokumenty jako výpisy z OR, z katastru apod. jsme si schopni dojet sami) a případný soudní překlad do angličtiny, němčiny franzouzštiny, španělštiny apod.

Dokumenty určené k apostilizaci, či superlegalizaci MUSÍ být ověřeny přímo notářem osobně a v žádném případě na městském úřadě, či notářem pověřenou pracovnicí. Nedodržíte-li tuto podmínku, naše cena se navýší nejméně o 500 Kč.

V případě superlegalizace překladů dokumentů z českého do cizího jazyka se cena stanovuje dohodou, minimálně však od 3000,-Kč za  dokument. /Výsledna cena záleží na poplatcích konkrétních ambasád či konzulátů./

Soudní překlady apostilovaných či superlegalizovaných dokumentů do požadovaného jazyka zajišťujeme za přibližně 500 Kč/NS.

Výsledná cena je domluvena předem.

grey lijne  Poznámka

Ověřování je často označováno jako ' Legalizace ' nebo ' Certifikace '.

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

 

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2012, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty