Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                   bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Jak ochránit své úspory?

Kyperská cesta

Umístění svých těžce vydělaných finančních prostředků do lokálních finančních ústavů má smysl pouze do určité výše kryjící okamžitou spotřebu řádově v měsících.

Vyšší částky však jsou v ohrožení znehodnocení danou:

  • daňovou reformou
  • inflací
  • dodatečným ničím nepodloženým zdaněním /krádeží - např. 9.9% daň z celého zůstatku na účtech na Kypru/
  • rizikem kompromitace citlivých informací finanční mafii /výpalné, únosy, vraždy atd./

Pokud máte veškeré své finance uložené na bankovních účtech jediné jurisdikce, pak jste snadným cílem.

Obecné doporučení je diverzifikovat riziko do několika oblastí, měn, komodit atd.

Vše má své specifika a na Google.com jistě najdete hodně návodů, jak se vyplatí investovat do investičního zlata, briliantů, pozemků, umění, nebo do investičních produktů zavedených zahraničních investičních bank.

Nyní se budeme zabývat uložením dočasně volných financí na bankovní účty mimo jurisdikci svého bydliště.
Pokud se však orientujeme zejména na investiční banky v EU, hrozí zde stejný scénář, jako na Kypru.

Naše doporučení zní uložit finanční prostředky do několika bank v několika jurisdikcích:

Švýcarské a Liechtensteinské banky jsou v dosahu vozidla a osobní bankéři ve většině případů komunikují několika světovými jazyky /některé i češtině a slovenštině/. Navíc pouze zde je možné zřízení číselných účtů /jak to známe z filmů/ anebo ALIAS účtů. Nicméně i v ostatních jurisdikcích lze docílit anonymity majitele vkladu založením offshore společnosti, která bude finanční prostředky vlastnit.

Téměř všechny banky / s vyjímkou několika švýcarských/ nabízejí plný internet banking a předplacené platební karty /bez uvedeni jména firmy a držitele karty/ pro platby za zboží a služby, nebo výběry hotovosti v bankomatech.

Ve svém portfoliu nabízených služeb máme prvotřídní banky z výše uvedených jurisdikcí, kde vaše budoucí osobní bankéře, či management bank známe z osobních jednání již celou řadu let.

Nemovitý majetek v ČR:

Doporučujeme jej přepsat na čistou novou s.r.o. vlastněnou zahraniční matkou z offshore jurisdikce s akciema na doručitele a nominálním ředitelem.
Na tuto novou, čistou s.r.o pak nakupovat veškerou elektroniku, automobily a vše, co se dá uplatnit v nákladech, tak, aby váš osobní majetek byl co možná nejmenší.
V případě problémů se státem doporučíme ty nejlepší světové arbitrážní právníky ze Švýcarska, zastupující offshore matku vaší s.r.o.

VYLOUČENÍ ZÁRUK A ODPOVĚDNOSTI

výše uvedené skutečnosti NEJSOU nabídkou nebo návodem k nakupování jakýchkoliv cenných papírů, nebo k nákupu investičních produktů a služeb. Zákazník by měl kontaktovat banku svým jménem a postupovat dle jejich pokynů.

Neneseme žádnou zodpovědnost za jakékoliv změny v právním či finančním statusu, požadavcích a poplatcích výše uvedených bank.

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2014, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty