Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Offshore Merchant Accounts

Offshore Obchodní účet , Merchant account

Mnoho obchodníků si dnes uvědomuje, že neposkytování služeb na internetu přes debetní či kreditní karty jednoduše odhání klienty ke konkurenci. Nicméně, pro mnohé obchodníky je toto složitá záležitost vyžadující komplexní řešení. Pokusili jsme se najít řešení k těmto problémům.

Proč otevřít Offshore Obchodní Merchant účet?

Obchodní účet vám umožní používat přes internet platby kartami a to v bezpečném prostředí. Peníze jsou vloženy do vašeho účtu, mínus poplatky. Pakliže chcete využít daňových výhod offshore, budete potřebovat offshore obchodní účet, neboť v normálním obchodním účtu by peníze byly  "onshore" před tím, než by byly poslány do vašeho offshore účtu. Takže pak se mohou stát zdanitelnými, podle vaší jurisdikce.

Další důvod proč mnozí potřebují offshore obchodní účet je, že banky typicky požadují detailní dokumentaci, včetně obchodní minulosti a jsou velice konzervativní.
Toto je proč je těžké pro nové obchodníky či  "risikové" podnikání otevřít obchodní účty. Takže jenom offshore merchant  účty toto mohou řešit.  

Začněte přijímat kreditní a debetní karty na vaší webové stránce.

Seznam podporovaných činností zde: http://www.zivora.info/merchant_account.php

 

Pre approval information stahujte zde

Prosím, vyplňte žádost detailně v ANGLIČTINĚ, tak jak je to jenom možné, a to nám pomůže zpracovat vaší žádost v co nejkratší době, bez tohož, že musíme vyžadovat doplňkové informace.

 

Jak objednat Merchant Účet?

Kontaktujte nás s Vaším přáním a bankovními detaily, obratem Vám odešleme fakturu na náš zprostředkovatelský poplatek ve výši 5000,- CZK.

 

grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2015, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty