Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Jak minimalizovat náklady při koupi nemovitosti

Pokud uvažujete o pořízení nemovitosti a je zcela lhostejné, v jaké jurisdikci, je prozíravější se na takovou investici dobře připravit.

Pravděpodobně vám bude nemovitost dobře sloužit po nějakou dobu, ale zcela určitě nastane časem situace, kdy ji budete chtít z jakýchkoli důvodů prodat. A to většinou znamená pořídit znalecký posudek ceny nemovitosti, uhradit daň z převodu/prodeje nemovitosti /4 a do budoucna určitě více procent/.

A přitom již desítky let existuje řešení, které s oblibou využívají lépe informovaní lidé celého světa:

  1. pořízení offshore společnosti s nominálním ředitelem a s akciema na doručitele / 0% daň z příjmu/
  2. otevření offshore bankovního účtu pro tuto společnost, kde se naakumuluje minimálně kupní cena nemovitosti
  3. založení 100% vlastněné dceřinné s.r.o. v jurisdikci, kde se nachází požadovaná nemovitost
  4. půjčka dceřinné společnosti od mateřské na koupi nemovitosti /eventuálně v předchozím bodě se navrhne adekvatní základní jmění s.r.o. převyšující kupní cenu nemovitosti/
  5. nemovitost vlastní místní s.r.o. /která již v ničem jiném nepodniká/
  6. při prodeji nemovitosti se de facto předají pouze akcie na doručitele mateřské offshore společnosti a zařídí se změna jednatele místní s.r.o. na příslušněmístním OR.

Samozřejmě to není řešení po všechny případy. Jsou zde jisté roční udržovací poplatky za offshore strukturu, záleží na hodnotě nemovitosti a předpokládané době využití, zdali se toto řešení vyplatí.

Roční náklady na offshore strukturu dle bodu 1 jsou cca od 1,750 do 3,150 EUR p.a.

grey lijne  Poznámky

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

 

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2013, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty