Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Služby nominálních jednatelů, manažerů a akcionářů

Zajišťujeme následující služby Nominálních zástupců společnosti:

  • Nominální ředitel
  • Nominální akcionář 

Bližší informace naleznete v sekci Offshore nástroje.

Nominální ředitel (manager pro Delawarskou LLC)

Nominální manažer je fyzická osoba, která podle vašich specifických instrukcí vykonává funkci ředitele/mamažera společnosti, kterou si u nás objednáváte. Poplatek za službu je 650 USD ročně. V ceně je zahrnuta odměna za výkon funkce ředitele platná do konce kalendářního roku a vydání Apostilované Plné moci ( POA).  

Poznámka:  Vzor POA můžete nalézt v naši sekci offshore dokumentů

Nominální akcionář (člen pro Delaware LLC)

Zajišťujeme firemního akcionáře jako službu nominálního akcionáře ve společnostech objednaných u nás. Služba musí být obnovena 30 dní před výročím ustavení nominálního akcionáře.

Poplatek za službu nominálního akcionáře je 400 USD ročně.

Za full nominee service je účtováno 950 USD (balíček kompletních nominálních služeb sestávající z nominálního ředitele, apostilované plné moci (POA) a nominálního akcionáře)

grey lijne  Poznámky

Všechny nominální služby se hradí ročně. Před využitím služby nominálního ředitele je nutno podepsat Smlouvu o dělení právní odpovědnosti, která přenáší právní zodpovědnost z nominálního ředitele na beneficienta (na Vás, jako příjemce Plné moci - aby nedocházelo k mylnému výkladu, že nominální ředitel může eventuálně posloužit jako tzv."bílý kůň)

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

 

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2011, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty