Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Bank of America šokovala trhy

20.10.2007 13:23

Bank of America šokovala trhy vlastními ukazateli ve třetím kvartálu.

Když byly ve středu na trzích uveřejněny čtvrtletní výsledky JP Morgan, ukazatele třetího kvartálu Bank of America (BOA) vzbudily včera efekt hromu uprostřed jasného nebe. Čistý zisk BOA se ocitl skoro o třetinu níže, nežli za stejné období minulého roku.

V souvislosti s krizí na úvěrovém trhu index přjmů Bank of America podle výsledků třetího kvartálu podstatně klesl. Čistý zisk v porovnání se stejným obdobím minulého roku klesl o 31%, do 3,7 mld . dolarů., sdělila ve čtvrtek druhá největší americká banka. V propočtu na jednu akcii to znamená 0,82 dolarů na cenný papír; analytici avšak předpovídali zisk ve výši 1,06 dolarů na akcii. Vedení banky pojmenovalo tyto výsledky « velkým rozčarováváním ». Tržby dosáhly 16,3 mld . dolarů (18,49 mld . dolarů před rokem).

Během burzovního obchodování akcie Bank of America spadly asi o 4,5%; negativně se odrazilo oznámení o výsledcích třetího kvartálu.

Zdaleka ne všechny americké banky jsou na tom tak špatně. Například třetí největší US banka JP Morgan oznámila ve středu růst přijmů ve třetím kvartálu o 2%, na 3,4 mld. dolarů., tzn., že byla dosažena  předpovéď analytiků  na Wall- streetu.

 

 

grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

 

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2011, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty