Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Nový Zéland-zakládání společností a bankovních účtů

Nový Zéland se nachází v jižním Pacifickém Oceánu a je tvořen dvěma velkými ostrovy a mnoha menšími ostrovy. Obdržel nezávislost v roce 1947.
Nový Zéland má progresivní ekonomii založenou zejména na bankovnictví a finančnictví. Prošel velice podstatnou strukturální změnou od roku 1984, která vyústila v ekonomickou liberalizaci.  Prošel četnými reformami, jako například odstranění úrokových sazeb, jež umožňují volný obousměrný tok kapitálu.  Vláda vypracovala programy, jež umožňují investice na Novém Zélandu.
S celkovou podpůrnou daňovou  strukturou umožňující pozitivní přístup, se Nový Zéland nachází mezi nejlepšími mezinárodními finančními centry světa.

Na Novém Zélandu existuji flexibilita v zakládání a řízení společností. Společnosti nemají kapitálové požadavky a mají  jednoduchou a rychlou proceduru založení.  Bez ročních vládních poplatků jsou společnosti na Novém Zélandu vysoce efektivní z hlediska nákladů. Jestliže je 25 % či více akcionářů ze zámoří, je zapotřebí předkládat roční finanční výkazy.  

Registrační Požadavky

Ředitelé

Nejméně jeden ředitel je zapotřebí, a ten nemusí být residentem. Řediteli mohou být pouze fyzické osoby.
Valné hromady nejsou zapotřebí, a existuje veřejný registr ředitelů. Místní banky na NZ vyžadují residenci ředitele k tomu, aby otevřely bankovní účty společnosti.

Jednatelé (Secretaries)

Není zapotřebí ustanovit jednatele s residencí. Jednateli mohou být pouze fyzické osoby.
Jednatelé nepotřebují odbornou kvalifikaci.

Akcionáři

Je zapotřebí minimálně jednoho akcionáře. Akcionářem může být i společnost. Existuje veřejný registr akcionářů a akcie na majitele nejsou povoleny, stejně  jako akcie bez udání hodnoty. Základní jmění je zpravidla nastaveno na 100 akcií v hodnotě 1 NZ dolaru každá, anebo jak si určí majitel.

Různé

Pakliže někteří či všichni akcionáři jsou nominovaní zástupci, pak konečný akcionáři nemusí být autoritám znám. Registrační agent a roční výkazy jsou zapotřebí.

Ceník

Registrační poplatky : 1400 USD*
Bankovní účet: 700 USD (včetně 100 USD základní vklad):    Kiwi Bank na NZ a  Citi v UK
DHL/Fedex: 130 USD
Ověřená plná moc:  150 USD
Apostille: 250 USD

* Balíček obsahuje vládní poplatky, poplatek za místního jednatele, místního registračního agenta, úřední a naše poplatky.

Vy obdržíte  následující:

  • originál inkorporačního dokumentu= výpis z obchodního rejstříku
  • originály dokumentů založení společnosti a zápis  
  • ověřenou dokumentaci o založení společnosti
  • pět stejnopisů Stanov
grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2011, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty