Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|červená šipkaO nás|Naše služby|Kontakty
Offshore společnosti, bankovní účty, platební karty, virtuální kanceláře
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

šedá čára   O společnosti  Asset Investment Services Ltd.

marketing, asset management, leasing, úvěry, offshore poradenství Společnost Asset Investment Services Ltd. je součástí úzkého seskupení mezinárodních akciových společností v oblasti offshore služeb. Offshore služby, zahrnující zakládání a prodej před-registrovaných společností včetně zřizování bankovních účtů s vydanými platebními kartami, jsou jen jednou z mnoha oblastí, kterou se společnost profesionálně zabývá.

šedá čára  Zastoupení v ČR:

Support

Podpora a prodej, telefon +420 608 707 580

 Jan Živora, jednatel společnosti Asset Protection s.r.o. Od roku 1997 zkušenosti s vedením zahraniční akciové společnosti a od roku 2001 navíc zkušenosti se zakládáním zahraničních akciových společností a offshore bankovních účtů pro klienty z ČR. V ČR/SK nespolupracuji s žádnou jinou podobnou společností. Jsem firma bez cizích zaměstnanců a informace mně svěřené se dostanou přímo registračním agentům v daných jurisdikcích.
Spolupracuji výhradně s prověřenými zahraničními partnery, bankami a registračními agenty, z nichž mnohé znám osobně. Ve většině z nabízených bank jsem měl, či mám, založen bankovní účet.

 

šedá čára  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2013, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty