Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Postup při objednání offshore společnosti

ZALOŽENÍ OFFSHORE SPOLEČNOSTI

Využívaje našich četných profesionálních kontaktů ze čtyř kontinentů, jsme schopni zajistit založení offshore společnosti za velmi přijatelné ceny ve všech hlavních Offshore finančních centrech (OFC) a v mnoha dalších rozvinutých zemích světa. Naše zaměření na specifickou skupinu (Hlavní Jurisdikce) z OFC není náhodou - strávili jsme posledních 7 let výběrem toho nejlepšího co offshore nástroje nabízí.

Navrhujeme následující postup při zakládání offshore společnosti:

Download Postup.pdf  a Seznam nutných dokumentů.PDF
jestliže je to zapotřebí, seznamte se s OFC, Offshore Tools, Ceníkem služeb a Našimi Offshore službami a vyberte si dle vlastního uvážení.
Vyplňte a odešlete nám svou Objednávku
Zvolte si jméno Vaší nové offshore společnosti - vypište 3 navrhovaná jména v pořadí důležitosti.

Poznámka:

Jména společnosti musí býti zakončena slovy odrážejícími právní formu společnosti: Ltd, Corp, Inc, SA, LLC, atd. Zakončení může být napsáno v plném znění (napřosti: Limited Liability Company) nebo ve zkratce (např. LLC). V mnoha offshore jurisdikcích jména společnosti nesmí býti urážlivá a identická nebo podobná s některými již zaregistrovanými jmény společností) Jestliže společnost nevlastní speciální licenci místních úřadů, slova jako "Assurance", "Bank", "Building Society", "Chamber of Commerce", "Chartered", "Cooperative", "Imperial", "Insurance", "Municipal", "Royal", "Trust Company", "Trustee Company" jsou nepřípustná v mnoha obchodních rejstřících.
Vámi zvolené jméno společnosti Vám potvrdíme během 72 hodin, zda prošlo skenováním na místním OR
Jakmile obdržíme platbu v závislosti na objednávce, zašleme Vám dokumenty společnosti v případě shelf company, nebo započneme proces zakládání společnosti nové. Ve většině případů trvá proces založení od 14 do 21 dnů v závislosti na jurisdikci a struktuře vaší objednávky

GENERÁLNÍ PLNÁ MOC (POA)

Ředitel společnosti může vydat generální plnou moc (POA) komukoliv uzná za vhodné - i takové osobě, která není se společnosti v žádném spojení. V případě vydání POA k použití v zahraničí, je možné neregistrovat tuto POA k zachování důvěrnosti.

MÍSTNÍ REGISTRAČNÍ AGENT

Ze zákona musí mít každá offshore společnost místního registračního agenta. Poplatky za služby registračního agenta jsou velmi přijatelné. V naší ceně založení společnosti jsou již tyto poplatky zahrnuty a to do konce kalendářního roku.

Všechny roční poplatky musí býti hrazeny každý rok k zajištění zachování dobrého provozního stavu společnosti. Pozdní platby vyvolávají vysokou penalizaci a vedou až k výmazu společnosti z Obchodního rejstříku (OR).

ROČNÍ LICENČNÍ POPLATKY

Každá Belizská, BVI, Seychelská.. společnost musí hradit roční poplatek stanovený zákonem. Zákon vyžaduje od společností hrazení těchto ročních vládních poplatků k zachování jejich právního a daňového postavení. Všechny roční poplatky musí býti hrazeny každý rok k zajištění zachování dobrého provozního stavu společnosti. Pozdní platby vyvolávají vysokou penalizaci a vedou až k výmazu společnosti z Obchodního rejstříku (OR).

Dodatečná penalizace zapříčiněná nehrazením těchto poplatků způsobí, že jakékoliv dokumenty týkající se společnosti nebudou zaznamenány v OR ani v jiných institucích, nebude vydáno žádné osvědčení ani dokument společnosti a že registrační agent nebude nic podnikat, dokud nedojde k uhrazení veškerých dlužných částek včetně vysokého penále.

ZDANĚNÍ

Zdanění offshore společnosti je možné pouze z čistého příjmu společnosti pocházejícího ze zdrojů (operací) z jurisdikce registrace (založení) společnosti. Příjmy společnosti generované ze všech ostatních jurisdikcí nejsou předmětem žádné daně.

grey lijne  Poznámky

Poplatky za založení společnosti zahrnují Minimální vládní poplatek, poplatek v roce založení společnosti pro Registračního agenta, poplatek za registrované sídlo, Výpis z OR, Stanovy společnosti, Zápis o jmenovaní prvého ředitele a akcie společnosti, kde jsou možné.
V případě požadavků extra dokumentů, nebo autorizace, anebo extra služeb jako nominálních ředitelů, členů, Plné moci -POA, zajištění založení bankovního nebo brokerského účtu, virtuální kanceláře, nebo vydání platebních karet, jsou aplikovány dodatečné poplatky. Více detailů v našem Ceníku.

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2011, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty