Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Proč Offshore?

Pokud žijete v zemích jako Maďarsko, Polsko atd., nemáte tam při zakládání místní společnosti žádnou ochranu soukromí. Kdokoli si může vyhledat v obchodním rejstříku seznam akcionářů včetně jejich bydliště a rodných čísel, seznam jednatelů a členů představenstva.

Nejenom současně platných, ale za celou historii společnosti od data registrace. Společnosti zakládané v offshore jurisdikcích, jako je

a mnoha dalších nepodléhají takovým požadavkům a těží z neobyčejně flexibilního zákonodárství, snadnosti operací, žádných daní a politické stability. V mnoha případech, použijí jednotlivci IBC k držení investic, provozování bankovních účtů, vlastnictví a ochraně majetku, nebo k obchodování jménem obchodní či expediční společnosti.

 

Základ práva

zahrnujícího zakládání nových společností je často opisován nebo aktualizován s cílem poskytnout celkově konkurenční prostředí pro podnikání s vyššími úrovněmi ochrany soukromí a přátelské daňové struktury. Mezi populárními offshore jurisdikcemi existuje přísná soutěž s cílem přilákat co nejvíce offshore společností a činností. Proto se zde legislativa neustále doplňuje tak, aby byla pružnější a poskytovala maximální výhody pro offshore společnosti a ochranu majetku. Proto je výhodné konzultovat své požadavky s odborníky, kteří jsou seznámeni s výhodami či nevýhodami jednotlivých jurisdikcí.

Často neexistuje žádná firemní daň z příjmu pro společnosti založené v offshore jurisdikcích ( a nepodnikajících místně).

Nejpopulárnější jurisdikce, které díky svým výhodám a podmínkám jsou nejvíce využívány pro zakládání offshore společností jsou následující: BELIZE, BRITSKÉ PANENSKÉ OSTROVY, SEYCHELLY

Ačkoliv si můžete založit offshore společnost v nejvíce offshore jurisdikcích, populární jurisdikce jsou charakterizované jejich zákony na ochranu soukromí, zavedenou finanční strukturou, vládním zájmem na vyvíjení komerčních aktivit, které podporuje růst podnikatelských aktivit a přátelské daňové prostředí.

Jurisdikce, které poskytují tyto výhody generují své příjmy převážně ze série vládních a licenčních poplatků. Jsou to převážně roční licenční poplatky, které jsou hrazeny místní vládě pro udržení bez-daňového statutu společnosti. Kromě těchto relativně nízkých fixních poplatků se každoročně hradí poplatky místním registračním právníkům za poskytnutí registrovaného sídla společnosti a za dodatečně vyžádané služby jako jsou"nominee" = jmenovaní ředitelé, akcionáři či sekretáři společnosti. Registrační agenti si dále účtují za služby spojené s vyplňováním ročních výkazů, vedení účetnictví, otevírání bankovních účtů, nebo za vyhledávání jiných obchodních příležitostí a kontaktů.

A náklady?

Zda si můžete dovolit využívat výhod offshore společnosti je určeno jednoduchou nákladově/užitnou rozvahou: náklady na založení offshore společnosti + roční poplatky versus ochrana majetku a soukromí. Ve vašem dlouhodobém finančním plánu si naplánujte, zda-li je smysluplné chránit některé z vašich aktiv formou offshore společnosti.

Naše ceny a poplatky jsou velmi slušné.

Porovnávaje spoustu dalších offshore poradců zjistíte, že naše poplatky jsou mnohem nižší. Nabízíme přidanou hodnotu (1) offshore profesionálů, (2 ) aktuální znalost relevantních domácích a offshore zákonů a praktické dopady, které byste měli znát předem než se rozhodnete jít cestou offshore společnosti a (3 ) rychlou a bezpečnou Internetově založenou službu šetřící váš čas a náklady na cestování do offshore jurisdikcí.

Poplatky za založení offshore společnosti jsou normálně splatné předem a to (mezinárodním) platebním příkazem anebo v hotovosti.

 

Výhody offshore společnosti a její použití

 

grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2011, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty