Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Virtuální kancelář na Seychelles

POPIS SLUŽEB VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE A VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Vzhledem k okolnostem vašeho obchodu, zejména pak v aktivních obchodních podmínkách, může být užitečné nebo nezbytné využívat zkvalitněnou přítomnost vaší společnosti na Seychelles. Takto zkvalitněná přítomnost  společnosti může být poskytnuta tím, že se použijí nadstandardní služby, známé jako virtuální kancelář, což znamená, že je to pokročilé komunikační zázemí a manžerské služby.

Ve standardním složení Seychelské IBC by normálně měla na Seychelles jenom registrovanou adresu a registrovaného agenta, tímto splňující minimální požadavky na domácí přítomnost. Nicméně, používání registrované adresy k přeposílání obchodní korespondence je zpravidla velice omezena. Více možností a služeb pro IBC poskytují služby virtuální kanceláře.   

Služby virtuální kanceláře mohou obsahovat poštovní služby, faxové služby, sdílené nebo dedikované faxová čísla, odpovídání telefonů, příprava dokumentů a přeposílací služby. Používání jedné nebo více z těchto služeb podstatně přispěje k zvýšení důvěryhodnosti vaší přítomnosti na Seychelles.

Toto je jenom krátký popis služeb poskytovaných virtuální kanceláří. Jakékoliv služby zde zmíněné jsou poskytovány jenom aktivním Seychelským IBC, pro společnosti registrované prostřednictvím nás, či které se k našemu místnímu registračnímu agentu přeregistrují. Jakékoliv z těchto služeb přestanou býti poskytovány a to bez oznámení, pakliže je společnost zrušena, ztratí status “Good Standig” nebo změní registračního agenta.

Poštovní a faxové služby

Společnosti bude nabídnuta reálná místní adresa, a domácí telefonní číslo na Seychelles. Veškerá pošta a faxová komunikace budou obslouženy a přeposílány klientovi. Druh přeposílání a její frekvence může být určena zákazníkem. Náklady na poštu a poštovné (skutečné) jsou přidány k pevnému ročnímu poplatku. Tyto náklady mohou být různé, a to v závislosti na objemu korespondence.

Sídlo a faxové číslo poskytované klientské společnosti v rámci této služby bude normálně rozděleno mezi několik Seychelských IBC. Pouze pošta, jenž je jasně adresována určité společnosti, bude přeposílána.

Přeposílání dokumentů

Tato služba vám umožňuje připravit a rozeslat vaše komerční dokumenty (faktury nebo firemní nabídky) z vaší IBC kanceláře na Seychelles. Takovéto dokumenty by měly býti zaslány v elektronickém formátu (doc, pdf), s poštovními adresami předpokládaných příjemců, v jasně indikovaných textech těchto dokumentů. Pakliže se nedohodnete jinak, nebudou se takovéto dokumenty podepisovat. Tyto dokumenty budou tištěny tak, jak jsou a budou rozesílány tak, jak jste zadali. Dokumenty se budou verifikovat a nebudou rozesílat v předem zalepených obálkách. Dále ještě, nad pevné roční poplatky, administrativní poplatky budou účtovány na každou odchozí jednotku korespondence (dopis nebo balíček).   

Přijímání telefonních hovorů

Sdílená místní telefonní linka bude použita na příjímání telefonních hovorů a telefonní zprávy pro vaší Seychelskou IBC. Tato služba vám poskytne místní telefonní číslo jež můžete použít na vaší firemní materiály. Odpovídání telefonních hovorů je k dispozici pouze během standardních pracovních hodin.

Běžně, telefonní hovory jsou odpovídány na společných telefonních linkách, ale za příplatek, dedikované odpovídání telefonních hovorů je možné.

Telefony jsou odpovídány profesionálně, a telefonistky jsou trénované nevstupovat do rozhovorů se zákazníky ohledně vašeho obchodování. A dále, telefonní hovory je možno nahrávat pro budoucí kontrolu.

 

grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2011, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty