Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Singapurské společnosti

Singapur byl založen v roce 1819 jako britská kolonie. Nalézá se v jihovýchodní Asii, mezi Malajsií a Indonésií. Součástí Federace Malajsie se stal v roce 1963, ale již v roce 1965 se oddělil a stal se nezávislým. Singapur se v současné době stává jednou z nejvíce prosperujících zemí s velmi rozvinutou  obchodní infrastrukturou. V roce 2007 činil HDP na 1 obyvatele Singapuru  US $ 48,900 (HDP na 1 obyvatele v ČR v roce 2007 činil pro srovnání US $ 24,400, tudiž, ani ne polovinu HDP Singapuru :-(

ZÁKLADNÍ POŽADAVKY NA ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI V SINGAPURU

  • Minimálně je požadována 1 fyzická osoba jako ředitel  a jeden ředitel musí být normálním obyvatelem Singapuru, buď občan Singapuru /stálý obyvatel/ obyvatel se zaměstnaneckým pasem /nebo jeho závislá osoba .
  • Minimálně je požadována 1 fyzická osoba jako akcionář nebo 1 právnická osoba jako 100% akcionář je požadována. Není zapotřebí, aby to byl obyvatel Singapuru.
  • Minimální splacené základní jmění je S $1.00
  • Registrace společnosti je provedena za 1 až 2 dny, dle složitosti, případ od případu.
  • Všechny  Pte Ltd společnosti, které nejsou vyjmuté (kde akcionářem je společnost) vyžadují roční audit. Toho není zapotřebí, pakliže je to osvobozená společnost  Pte Ltd , kde je akcionářem  fyzická osoba a zároveň je obrat  menší než S $ 5 mil.  za rok .
  • Všechny  Pte Ltd společnosti vyžadují jednatele společnosti. Náš registrační agent bude za Vás držet pozici jednatele společnosti/company secretary.

Zdanění Singapurské společnosti:

Prvních S$100,000 je osvobozeno od daní. Obecně, příjmy vygenerované mimo území Singapuru nepodléhají  místnímu zdanění. Daňové přiznání je povinné a podává se každý rok i tehdy, když společnost nevykazuje žádnou činnost.

POSTUP PŘI ZALOŽENÍ

Pakliže si přejete založit společnost v Singapuru, poskytněte nám jména ředitelů a akcionářů společnosti, včetně kopií jejich pasů.

Po vašem schválení, připravíme potřebné zakládací listiny k podpisu v Singapuru, nebo vám tyto listiny zašleme k notářsky ověřenému podpisu, bez nutnosti cestování do Singapuru.

CENÍK PRO SINGAPURSKÉ SPOLEČNOSTI

Založení společnosti:
(Včetně všech registračních poplatků, kompletní sady a založení bankovního účtu v Singapuru) : EUR 8,500.00

Deposit na výmaz ze singapurského OR: EUR 4,500.00

 

Roční obnovovací poplatky:  EUR 5,000.00, POA EUR 350.00, kurýr  EUR 130.00

Výše uvedené ceny a poplatky mohou býti kdykoliv změněny:

1. Odměna je závislá na expozici, pracovním zatížení / technické složitosti
2. Kurýrní, bankovní a další poplatky jsou účtovány odděleně.
3. Náš agent zpoplatňuje ostatní, zde neuvedené služby, hodinovou sazbou.

grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

 

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2017, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty