Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Treasury accounts

Otevřete pokladniční účet Online e-Banking platby SWIFTem Procesování šeků

Co znamená offshore?

Offshore jednoduše znamená místo a jurisdikci, která je mimo lokaci kde žijete (onshore). Nicméně,  offshore znamená, že se jedná o země, které připravily jejich legální struktury tak, aby vaše obchody mohly pracovat s co největším soukromím. Nízkou či žádnou firemní daní, a schopností ochránit majetek. Tudíž, offshore obchodování má mnohé výhody, zejména ty, které mají co dělat se světovým trhem.

Co je offshore Treasury účet?

Typicky, treasury účet obsahuje běžné vlastnosti bankovního účtu, jako jsou online eBanking, bankovní převody, investiční možnosti, atd.

Jelikož nějakých 40% světové hotovosti je převáděno přes finanční instituce, tedy bezpečnost není problémem, a ve skutečnosti vaše finance mohou být bezpečnější v privátních offshore treasury účtech z následujících důvodů:

  • Vaše osobní data jsou tajná
  • Kontrolní instituce nemají přístup k vašim účtům (na rozdíl od onshore)

Jak Treasury účty pracují?

treasury accounts

Offshore Treasury účty poskytují možnosti k mezinárodnímu obchodování, držení majetku, a peněz, či jenom denní operace jednotlivců a společností.  Dají se používat místo, či v součinnosti s vaším současným bankovním účtem, bez ohledu na jurisdikci, ve které se nacházíte! Můžete použít jinou společnost, (hodně bank platí malý nebo žádný úrok) a použijte treasury účet na řízení vašeho majetku, tak aby vaše peníze pracovaly pro vás. Jelikož jste pravděpodobně na Swiftovém systému, je nabízeno vyrovnání transakcí v ten samý den z kterékoliv světové banky, takže vaše peníze jsou vám vždy k dispozici.  

Minimální zůstatek

Minimální zůstatek US$ 1,000 nebo v jiné měně, tak aby účet byl operativní.

grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2011, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty