Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Virtuální kanceláře -Virtual office tool

Vzhledem k okolnostem vašeho obchodu, zejména pak v aktivních obchodních podmínkách, může být užitečné nebo nezbytné využívat nadstandardní služby, známé jako virtuální kancelář. (pokročilé komunikační zázemí a manžerské služby)

Ve standardním složeníoffshore IBC by normálně měla jenom registrovanou adresu a registrovaného agenta. Nicméně, používání registrované adresy k přeposílání obchodní korespondence je zpravidla velice omezena. Více možností a služeb pro IBC poskytují služby virtuální kanceláře.    

Služby virtuální kanceláře mohou obsahovat:

  1. poštovní služby,
  2. faxové služby,
  3. sdílené nebo dedikované faxová čísla,
  4. odpovídání telefonů,
  5. příprava dokumentů
  6. přeposílací služby

Používání jedné nebo více z těchto služeb podstatně přispěje k zvýšení důvěryhodnosti vaší offshore společnosti. 

Toto je jenom krátký popis služeb poskytovaných virtuální kanceláří. Jakékoliv služby zde zmíněné jsou poskytovány jenom aktivním offshore IBC, pro společnosti registrované námi, či které se k nám přeregistrují. Jakékoliv z těchto služeb přestanou býti poskytovány a to bez oznámení, pakliže je společnost zrušena, ztratí status “Good Standig” nebo změní registračního agenta.

Konkrétní popis služeb virtuálních kanceláří na Seychelles naleznete zde

grey lijne  Poznámka

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2011, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty