Offshore společnosti, offshore bankovní účty, platební karty, ochrana majetku a soukromí                                    bílá šipkaNovinkybílá šipkaOdkazybílá šipkaMapa stránek

|Úvod|O nás|červená šipkaNaše služby|Kontakty
Offshore spolecnosti, bankovní úcty, platební karty, virtuální kancelare a mnohem více
Založení mezinárodní obchodní společnosti v daňovém ráji

grey line   Změna občanství, legální získání pasu druhé země

Na přání Vám pomůžeme při vyřizování občanství jiné země. Detaily ohledně imigračního procesu se různí případ od případu a nelze je jednoduše zevšeobecňovat.

Avšak ve většině zemí, které umožňují v rámci různých vládních i nevládních organizací ekonomickou  imigraci je zapotřebí dodržet tyto minimální podmínky:

  1. Osobně navštívit Imigrační kancelář v dané jurisdikci,  či v jiných případech imigrační sekci na velvyslanectví dané země poblíž vašeho bydliště.
  2. Poskytnout minimálně 8 fotografí na pas aplikanta (a osob závislých (manželky a dětí), jestliže je to vyžadováno)
  3. Vyplnit a podepsat Registrační formulář
  4. Mít s sebou platný cestovní pas

V závislosti na jurisdikci a místních podmínkách, klient podepisuje Speciální Plnou Moc pro místní právní kancelář, aby tato mohla klienta zastupovat ve věci imigračního procesu a podat všechny žádosti na patřičná místa.

Spolupracujeme s prověřenými místními právními kancelářemi mající povolení k zajišťování výše uvedených služeb. Asset Investment Services Ltd. neprodává v žádném případě žádné cestovní doklady!

Naše "imigrační služby" se odvíjejí od klientova přání, od:

  • pouhého poskytnutí kontaktních údajů na tyto právní kanceláře (klient si již vše zajišťuje vlastními silami)
  • až po management celého procesu, kdy na něj osobně dohlíží náš kanadský partner (momentálně často se zdržující v ČR a hovořící plynule anglicky i česky)

Ve všech případech se však jedná o změnu občanství investora nebo ekonomicky zajištěného jedince, či rodiny.

Minimální investice již od 55.000,- USD / + letenky, ubytování v místě/ za jednotlivce.

Většina jurisdikcí umožňujících ekonomické občanství se nachází v Karibiku a ve střední Americe.

Detailnější  informace ohledně jurisdikcí a změny občanství si můžeme vysvětlit pouze na osobní schůzce v Praze. Chcete-li se s náma  sejít, náš základní konzultační poplatek týkající se změny občanství činí 5.000,- CZK uhrazený předem na náš účet.

Doba vyřízení občanství se různí případ od případu ale hlavně dle vámi zvolené jurisdikce. V některých jurisdikcích, které umožňují získání občanství za 5-10 let jsme schopni nabídnout podstatně rychlejší legální způsoby získání občanství.

Změna jména  a příjmení

Se změnou občanství nedochází automaticky i ke změně dosavadního jména a příjmení. Pokud si však z jakýchkoliv důvodů přejete změnit si jméno a příjmení, jedná se o oddělený právní krok. I s tímto vám milerádi pomůžeme.

grey lijne  Poznámka

Od 1.1.2014 platí nová právní úprava, kdy nabytím cizího občanství to české automaticky nezaniká.

Protože nejsme specializovaní právní poradci, neposkytujeme přímé právní a účetní poradenství. Kterýkoli potenciální klient hledající offshore strukturu by měl svá přání a požadavky konzultovat se svými daňovými a právními poradci. Naše služby jsou přísně důvěrné a dbáme na striktní důvěrnost všech informací o klientech.

Copyright Asset Investment Services Ltd. © 2016, Všechna práva vyhrazena

Úvod|O nás|Naše služby|Kontakty